تاریخچه شرکت یوتاب تهویه آریا
تاریخچه شرکت یوتاب تهویه آریا

شرکت یوتاب تهویه آریا فعالیت خود را در سال 1389 در طراحی و تولید سامانه های تهویه مطبوع آغاز نمود. این شرکت در شرایطی پا به عرصه این صنعت نهاد که هیچ پشتوانه ای جز اراده، پشتکار، عشق به پیشرفت، توسعه و رضایت مندی مشتریانش نداشت و تنها همین انگیزه ها کافی بود تا در مدت زمان خیلی کوتاه، شرکت یوتاب تهویه آریا پیشرفت چشمگیری در صنعت تولید سامانه های تهویه مطبوع ایران داشته باشد و موفق به اخذ گواهینامه های کیفی ISO18001/ISO14001/ISO9001 و سامانه مدیریت یکپارچه IMS گردد.

تماس با ما

نظر مشتریان ما

درباره یوتاب تهویه آریا

درباره شرکت تهویه آریا

دلایل انتخاب یوتاب تهویه آریا

دلایل انتخاب یوتاب تهویه آریا

۱

گارانتی

شرکت یوتاب تهویه آریا همیشه سعی کرده در زمینه تعمیرات و سرویس از متخصص ترین افراد و با کیفیت ترین قطعات استفاده کند لذا خدمات ارائه شده توسط شرکت به مدت 6 ماه دارای گارانتی می‌باشد.

۲

تضمین کیفیت

قطعات مورد استفاده ما از کیفیت درجه یک بوده و همیشه سعی کرده ایم جهت رضایت مشتری از قطعات یدکی اورجینال استفاده کنیم.

۳

خدمات پس از فروش

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران ما با گذراندن دوره های تخصصی و علمی و نیز داشتن تحصیلات مرتبط از تخصص کافی برخوردار بوده و زمینه تعمیرات و خدمات مورد نیاز شما را فراهم می‌کنند.

تیم کاری ما

تیم کاری ما

اعضای هیئت مدیره

مدیر عامل

مهندس محمد علی جوهری

رئیس هیت مدیره

مهندس هانیه نوری نژاد

مدیران

مدیر مالی

مهندس عادل ملکی ورکی

مدیرپشتیبانی و تدارکات

آقای حمید ندیمی

مدیر انفورماتیک

مهندس حمیدرضاقربانیان

مدیر فروش

مهندس هانیه رنجبر

مدیر تولید

آقای اکبرگوزلی

مهندس برق

مهندس پیام فیکوهی

مدیر فنی

مهندس محمدرضا سجادی فر

مدیر سرمایه های انسانی

مهندس پریا شامی پور

تجربیات شرکت ما

تجربیات شرکت ما

شرکت یوتاب تهویه آریا برگرفته از کادر متخصص ومجرب مهندسی ونیروی انسانی متعهد در محیطی به مساحت 5000متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان استان تهران بنا شده و در حال حاضر هم تراز بزرگترین تولیدکنندگان سامانه های تهویه مطبوع در ایران قرار گرفته است. از جمله محصولات تولیدی شرکت یوتاب تهویه آریا می توان به انواع چیلرهای تراکمی (هواخنک وآب خنک ) برجهای خنک کننده ( گالوانیزه وفایبر گلاس ) پکیج یونیت, هواساز ( معمولی , مالتی زون, ایرواشر و هایژنیک ) یونیت هیتر( آبگرم وبخار والکتریکی ) فن کویل ( زمینی دکوراتیو, دیواری , سقفی و کانالی) داکت اسپلیت, کندانسور ( هواخنک و آب خنک ) کولر صنعتی , اواپراتور و زنت اشاره نمود. این شرکت با بهینه سازی تولید سامانه های تهویه مطبوع و نیز ارائه انواع خدمات مشاوره ای و راه اندازی دستگاههای مرتبط با این صنعت در صنایع کلان دولتی وخصوصی توانسته رضایتمندی مشتریان محترم خود را فراهم آورد. شرکت یوتاب تهویه آریا به فضل الهی و با تلاش و پشتکار خود وبکارگیری ایده های نوین و سازنده در این صنعت توانسته است گام های ارزشمندی در راستای کاهش هزینه های تولید و در نتیجه کاهش قیمت تمام شده محصولات و کاهش اتلاف انرژی بردارد.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

برندهایی که به ما اعتماد کردند